معرفی محبوب ترین رنگ ها در طراحی فلت

طراحی تخت تکنیکی برای خلق طرح با استفاده از افکت‌های ساده و یا بدون افکت که شامل ویژگی‌های طراحی سه بعدی نمی‌شود. افکت‌هایی مانند سایه ها، خطوط اُریب، منبت، شیب، گرادیانت و… در این طراحی مورد استفاده قرار نمی‌گیرند. طراحی تخت ساده است ولی می‌تواند پیچیدگی‌های خود را داشته باشد. در نگاه اول ساده، جذاب، کاربرپسند، مناسب برای استفاده در تلفن‌های هوشمند و در کل مطابق با مد روز است ولی پشت این ظاهر ساده،روابط پیچیده ای وجود دارد.
رنگ یکی از مهم ترین قسمت های طراحی flat یا تخت می باشد.وقتی صحبت از رنگ می‌شود، طراحی تخت از طیف وسیعی از آنها بهره می‌برد، اما اغلب طراحان رنگ‌های بارز و روشن را انتخاب می‌کنند. چیز دیگری که رنگ‌ها را در طراحی تخت متفاوت می‌کند، انتخاب طیف رنگ است. نکته مهم در رنگ بندی طراحی تخت، تمایل به استفاده از رنگ‌های رنگین کمانی بجای طیف رنگ‌های نزدیک به هم مورد استفاده در طراحی سنتی است. چیزی که آن را بیشتر در طراحی تخت می‌بینیم تطابق تُن و اشباع رنگ است.
امروز بنرساز قصد معرفی سایتی رو داره که در اون بهترین و پرطرفدارترین رنگ های موجود برای طراحی تخت معرفی شدن! اگه جزء افرادی هستید که طراحی فلت انجام میدید در ادامه ی مطلب مارو همراهی کنید!
 

برای مشاهده ی سایت اینجا را کلیک کنید.

روش کار با سایت:

بعد از اینکه وارد سایت شدید،در قسمت بالا وسط نحوه ی نشون دادن کد رنگ هارو انتخاب کنید (مثلا HEX – #1234EF را انتخاب کنید)

سپس در قسمت پایین تر بر روی یکی از رنگ ها کلیک کنید تا کد آن رنگ کپی شود. حالا میتوانید مثلا در نت پد آن را past کنید و کد را ببینید!


نویسنده

00mostafa00
سلام مصطفی خرمی هستم مدیر جدید سایت بزرگ بنر ساز تسلط کامل بر html,html5,css,css3 دارم و کمی هم گرافیک بلدم

پست های مرتبط

بدون پست مرتبط یافت نشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *