کسب در آمد از طریق نمایش بنر در سایت

کسب در آمد از طریق نمایش بنر در سایت

اگر به دنبال راهی برای کسب درآمد از وب سایت خود هستید، شبکه تبلیغات به شما کمک می کنند تا از وب سایت خود کسب درآمد کنید. شبکه تبلیغات پلی است میان وب سایت‌ها و کسب‌و‌کارهای اینترنت که می‌خواهند در اینترنت تبلیغات کنند. با ثبت نام در شبکه تبلیغات از همین امروز از وب‌ سایت کسب درآمد کنید.

کسب در آمد از طریق نمایش بنر در سایت

 

تاریخچه وبسایت

اولین روزهای سال ۸۹ بود که برای شرکت خودمون لازم می دیدیم و نیاز داشتیم تا در فضای اینترنت تبلیغات کنیم. ولی هیچ بستر مناسبی پیدا نکردیم، و یا اگر هم بود مجبور بودیم با مدیران تمام وب سایت ها بصورت جداگانه تعامل کنیم. به این فکر افتادیم که حداقل در بین سایت های خودمون سرویسی رو ایجاد کنیم که بتونیم به سادگی تبلیغات سایت های تجاری خودمون رو مدیریت کنیم.

این سرویس هنوز در دسترس عموم نبود که برخی از دوستان و شرکت های همکار از ما درخواست کردند تا از این بستر برای نمایش تبلیغات خودشون استفاده کنند. اواخر سال ۸۹ اولین پروژه کاری ما تبلیغات یک سایت نیازمندی با قراردادی به مبلغ ۵۰ هزار تومان بود. در آن زمان کل ترافیک روزانه ما به ۲۰ تا ۳۰ هزار نمایش بنر در روز هم نمیرسید. پس از آن، روز به روز تعداد بیشتری از کسب و کارها همکاری خودشون رو با ما شروع کردند.

امروز، در سال ۹۴، تیم ما به بیش‌از ۴۰ نفر گسترش پیدا کرده است. در ۵ سال گذشته ما به صورت موفقیت‌آمیزی توانستیم جامعه‌ای شامل ۳۰۰۰ مشتری را مدیریت کنیم. همچنین با نمایش تبلیغات در ۱۲۰۰۰ وب‌سایت، ۲۰ میلیون کلیک دریافت کردیم.

یکی از موفقیت‌های چشمگیر تیم سخت‌کوش و خلاق ما، گذشتن از ۲۰ میلیارد نمایش بنر بود که در اردیبهشت‌ماه ۹۴ اتفاق افتاد. در کنار سرویس موفق تبلیغات کلیکی، ما به تازگی به یک آژانس بازاریابی دیجیتال گسترش یافته‌ایم تا بتوانیم گستردگی و کیفیت خدماتمان را افزایش دهیم.

 

روند کار این سامانه به شکلی است که می بینید در سایت هم نمونه ۱۲۰ در ۲۴۰ در گوشه سمت راست موجود است.

سایت خود را در شبکه تبلیغات ثبت کرده و منتظر تایید بمانید . در صورتی که سایت شما صلاحیت داشته باشد و متضاد با قوانین نباشد ثبت می گردد و تایید می شود

بعد از ثبت و تایید به بخش سایت ها من رفته و کد تبلیغاتی را انتخاب کرده و در سایت خود قرار دهید

و به اضای هر کلیک به روی لینک مخصوص شما در آمد کسب می کنید و می توانید در بخش تصویه حساب پول خود را بر داشت کنید هرچه بازدید کننده با ip مختلف بیشتر به روی بنر کلیک کنید در آمد شما ییشتر می شود

 در آمد هم به این صورت است

نحوه‌ نمایش عادی موضوعی جغرافیایی بازه زمانی سیستم‌عامل طلایی
قیمت هر کلیک ۱۰۰ تومان ۱۲۰-۱۶۰ تومان * ۱۶۰ تومان ۱۴۰ تومان ۱۶۰ تومان ۲۴۰ تومان

 برای ورود به سایت کلیک کنید

اگر هم میخواهید در این سایت تبلیغات خود را بگذارید به این صورت می باشد

برای مطالعه

تبلیغات شما را در سایت‌های مختلف و در سایزهای مختلف نمایش می‌دهیم. شما وقتی پول پرداخت می‌کنید که مخاطب روی تبلیغ شما کلیک کرده باشد، ما به این روش تبلیغات کلیکی می‌گوییم.

شبکه تبلیغات یک شبکه نمایش بنرهای تبلیغاتی PPC (پرداخت بر اساس کلیک) است. در سیستم‌های PPC، آگهی دهنده بر اساس مدت زمان٬ یا تعداد نمایش پول پرداخت نمی‌کند؛ بلکه فقط برای تبلیغاتی پول پرداخت می کند که مخاطب روی آن کلیک کرده باشد.
آگهی دهندگان در شبکه تبلیغات می توانند انواع هدفمندی ها را با هم ترکیب کنند. قیمت هر کلیک هدفمندی ترکیبی در پنل کاربری در بخش انتخاب هدفمندی ها قابل مشاهده است. به عنوان مثال کلیک هدفمند شبکه طلایی به همراه انتخاب هدفمندی جغرافیایی ۲۴۰ تومان + ۸۰ تومان معادل ۳۲۰ تومان میباشد.


 


نویسنده

00mostafa00
سلام مصطفی خرمی هستم مدیر جدید سایت بزرگ بنر ساز تسلط کامل بر html,html5,css,css3 دارم و کمی هم گرافیک بلدم

پست های مرتبط

بدون پست مرتبط یافت نشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *