قالب صفحه پرداخت آنلاین برای وبلاگ

قالب صفحه پرداخت آنلاین برای وبلاگ

امروزه با پیشرفت امکانات وبدهی در ایران،افراد میتونن امکانات زیادی رو به وبلاگشون اضافه کنن و وبلاگ خودشون رو به یک شبه سایت تبدیل کنن!یکی از این امکانات،ایجاد یک بانک شخصی برای هر وبلاگ می باشد.

مطلب امروز ما با توجه به خدمات سایت Parspal ساخته شده.سایت پارس پال یک وب خدماتی برای جابجایی هزینه در وب است!میشه گفت یک بانک اینترنتی!

شما ابتدا باید عضو سایت پارس پال بشید و بعد از ارسال مدارکتون،یک حساب به شما تعلق میگیره که با استفاده از اون حساب،  کاربران وبتون،مشتریان و… میتونن به حساب پارس پالی شما پول بریزن و شما هم میتونید پولی که در حساب پارس پالی خودتون دارید رو به حساب های بانکی دیگه اتون انتقال بدید!بعد از عضویت شما نیاز دارید به: قالب صفحه پرداخت آنلاین برای وبلاگ !

بعد از عضویت توی پارس پال و برای استفاده از قالب امروز، شما باید MerchantID و Password از پارس پال دریافت کنید و کدهای گفته شده رو به ترتیب زیر،در قالبتون قرار بدید:

در قالب به جای کلمه ی “مرچند آی دی” کد MerchantID را قرار دهید.

در قالب به جای کلمه ی “پسورد” ،پسوردی که از پارس پال دریافت کرده اید را قرار دهید!

تمام!

توضیحات بیشتر اینکه: کدنویسی این قالب برای رزبلاگ صورت پذیرفته و برای عنوان سایت از تگ رزبلاگ استفاده شده که میشه راحت تغییرش داد و در وب های دیگه ای مثل بلاگفا،میهن بلاگ و…استفاده کرد!کد قالب HTML هست و میشه تو سیستم های سایت ساز و… هم استفاده نمود.

برای راهنمایی بیشتر در انجمن سوال بپرسید!

مشاهده ی پیشنمایش قالب+دریافت


نویسنده

00mostafa00
سلام مصطفی خرمی هستم مدیر جدید سایت بزرگ بنر ساز تسلط کامل بر html,html5,css,css3 دارم و کمی هم گرافیک بلدم

پست های مرتبط

بدون پست مرتبط یافت نشد.

یک نظر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *